неділя, 10 березня 2013 р.

Вітання Музею історії міста жінкам Козятина .

7 Березня в міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. Уся прекрасна стать і гості міського  заходу, що завітали  у центральний культурний заклад  Козятина, мали можливість  познайомитися   у фойє  з  творчістю школярів, ліцеїстів, учнів мистецького класу  музичної школи  і живописом вінницьких та козятинських художників , представленою Музеєм історії міста під назвою  "Жінка, мов квітка!" На виставці було  представлено  ряд авторських робіт у виглдяді жіночих портретів місцевого художника Валерія Герасимчука, де  жінка зображена у різних ракурсах  і , як  національна берегиня, і як кохана, і як поетеса , і як співачка, і як   квітка ... Юна 15-річна  учениця  другої школи, випускниця художнього класу  музичної школи ( викладач Інга Загайкевич)  Катерина Клітна представила свою авторську роботу


З виствкою ознайомлюється  депутат міської ради Федір Тихонович Кропива.

Начальник відділу  культури  міста Світлана Рибінська вручає  художнику Валерію Герасимчуку подяку   з Вінниці за участь у обласній виставці майстрів  образотворчого мистецтва.

Кращий  спортивний коментатор  Володимир Сімачов не минув нашу виставку. 

Бетя Петрівна Гайдійчук з подругою теж відвідали виставку.

Катерина Клітна біля своєї роботи.

Загальний вигляд виставки музею.

Олена Слободянюк  із сестрою Ольгою теж  з задоволенням займається декоративно-прикладним мистецтвом.
 "Жінка- осінь".  Зацікавили відвідувачів виставки і дві однотемні , сюжетні  роботи на картоні Світлани Ігнатенко  "Жінка і квітка". Картина вінничанина Михайла Чорного наблизила нас до Великодня , представивши давній дівочий звичай  прикрашати голівоньки плетеними з живих квітів віночками і  водити  весняні хороводи.  Полотно ще одного вінницького художника Василя Слободянюка  з  уквітчаною дівчиною на коні під назвою  "Літо"   нагадало усім, що незабаром, прийде  після тривалої зими    вслід за  весною найтепліша , а у самий її розпал спекотна пора року, на яку вже всі зачекалися..   Жінки, дівчата Козятина в цей день отримали не лише насолоду від підготовлених для них урочистойстей та святкового концерту  а і естетичну насолоду, дотикнувшись до прекрасного  образотворчого мистецтва.

Немає коментарів: