Анонс

 21 грудня о 12.00 в Музеї історії міста Козятин відбудеться відкриття виставки плетених робіт ювілярки Надії Велічко "Мереживно - казкове диво". Запрошуємо дорогих земляків та гостей міста напередодні різдвяних свят створити відповідний настрій , долучитися до прекрасного . Придбайте авторські сувеніри під ялинку для близьких і рідних людей. Ласкаво просимо! З наступаючими різдвяними та новорічними святами!


До Дня художника.
                   
В Музеї історії міста Козятин 10 жовтня о 12.год. з нагоди Дня художника відкривається виставка живопису
" Творчість недоспаних ночей" козятинчанина Володимира Мазуркевича. . Дипломований художник- дизайнер автор полотен представляє до вашої уваги 10 картин, серед яких милі серцю українські зимові та літні краєвиди , натюрморт з польових квітів та улюблений, як для більшості молодих людей ,тваринний світ. Чекаємо на гостей , відвідувачів, котрі після перегляду творів митця мають можливість зробити індивідуальне замовлення улюбленої тематики. Ласкаво просимо . Виставка триватиме до кінця місяця.


До 70-и річчя від Дня народження  
члена Національної Спілки журналістів,  педагога, поета, публіциста,  перекладача, науковця, краєзнавця, громадського діяча,  непересічної, інтелігентної людини, взірцевого, багатодітного батька і чудового чоловіка.


        Богдана Ярославовича Сиваківського                  
  Народився ювіляр  12 вересня 1947 р. в с. Пиківець Козятинського р-ну. Від свого батька Ярослава Петровича Сиваківського він успадкував любов до поезії та творчості. З дитинства мав нахил до літератури та математики. Навчаючись у дев’ятому класі , родина переїхала жити до Козятина, де Богдан Ярославович закінчив середню школу №1. Вищу освіту здобував на фізико-математичному факультеті Вінницького педінституту, пізніше закінчив аспірантуру при Київському педінституті ім. Горького. 
Працював учителем в школах Козятинщини. Подальшу викладацьку практику продовжив у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського. Працював головним редактором «Вісника Української Всесвітньої Координаційної Ради».
Творчість Богдана Ярославовича і світобачення нерозривно пов’язані з «відлигою» 60-х років. Ще учнем він переймався ідеями визвольного руху та національного відродження. І хоча брежнєвська задуха змусила до внутрішньої еміграції, вогонь надії не згасав. Богдана Сиваківського тривожить доля нинішнього й майбутніх поколінь, він замислюється над тим, куди поведуть їх «круті шляхи від хати», ностальгія за молодістю, за друзями, яких розвели дороги, за виплеканим у дитинстві світом тепла і родинного затишку пронизують цикл поезій «Переддень Вічності». В 1968 році опублікував перші вірші в місцевій газеті «Жовтневі зорі». Поетична творчість – це завжди продовження традицій. Поетичний світ Б. Сиваківського формувався під впливом Євгена Плужника, Василя Стуса. Адже поет тяжіє до інтелектуальної і водночас народної поетики, насиченої громадянськими мотивами.
Перша збірка віршів «Народження добра» побачила світ в 1991 році, згодом друга і остання на сьогодні збірка поезій «Мій час» (2003 р.). В доробку поета є значні публіцистичні і наукові напрацювання. Є автором багатьох публікацій та дописувач низки часописів. Разом з дружиною Поліною Володимирівною виховали чотирьох дітей. Найстарші - син Петро та дочка Марія, наймолодші – Зоя та Мирослава. А доля подарувала поету п’ятеро онуків.
 При  формуванні музейної колекції  допомагав разом з родиною музею у перекладі краєзнавчих, історичних матеріалів із польських джерел.

Член Національної Спілки журналістів України, Лауреат Міжнародного конкурсу документальної прози (2001, Варшава), редактор «Вісника Української Всесвітньої Координаційної Ради (УВКР), інформаційного видання світового українства.
                                                           
  Джерело: Сайт Козятинської  центральної районної бібіліотеки :http://koziatyn-crb.vn.sch.in.ua/resursi/virtualjni_vistavki/tvorchistj_u_spadok_do_65-richchya_z_dnya_narodzhennya_b_ya_sivakivsjkogo/
19 вересня з нагоди Дня незалежності  та Всесвітнього Дня фотографії в музеї о 12.00 відкриється виставка  уродженця Козятина, сьогодні киянина  -Максима Кудимця "Фотопогляд на сучасну Україну". Запрошуємо до зустрічі з автором світлин.                     "У рідному краї - і серце співає!""У рідному краї - і серце співає!"під такою назвою в Музеї історії міста Козятин відкривається напередодні Дня міста 14 липня о 12 .00  виставка живописних полотен художника з Бердичева Олександра Войтка.  Відвідавши виставку , ви зануритеся в далеке і не зовсім ,  минуле нашої мальовничої України, пригадаєте побут і  чарівні, недоторкані  пейзажі  нашої рідної сторони. Деякі полотна вам нагадають дитинство, бабусину  глиняну хатинку з мальвами у дворі, перші побачення  у чарівному весняному садочку на батьківщині своїх предків. Деякі живописні полотна можна придбати. Таким чином ви   зможете  художнику допомогти подолати важку хворобу. Можна переслати кошти на картку "Приватбанку" № 5168755632500993.   Завітайте до музею. Виставка функціонуватиме до 4 серпня. Будемо раді  усім, хто не байдужий до краси...

4 липня о 12 годині дня  в музеї історії міста  Козятина відбудеться презентація  нової, 7-ої збірки віршів "Мамина хустка"  Петра Зарицького,  жителя Козятина, члена Національних спілок журналістів та письменників України, лауреата літературних премій ім. Миколи Трублаїні, "Кришталева вишня", ім. Михайла Коцюбинського, журналістської премії "Золоте перо", нагородженого ""Золотою медаллю української журналістики", заступника редактора  газети "Вісник Козятинщини". Запрошуємо усіх прихильників творчості поета та публіциста, любителів римованого слова  та просто жителів і гостей міста залізничників познайомитися в музеї з новонародженою книгою та поспілкуватися з автором , майстром золотого пера.


Немає коментарів: