Афіша
18 травня -"Ніч в музеї" з нагоди Міжнародного дня музеїв. Вдруге музей історії міста Козятина долучається до міжнародної акції і працюватиме з 09.00 до 23.00. На вас очікують:

безкоштовні екскурсії з ліхтарями залами музею,

в'язання хустки різними способами, які є на світлинах у фондах музею,

фотозона з партою, на якій , можливо, сидів Михайло Грушевський у Сестринівці,

а з 17.00 - 19.00 вперше на Вас очікують безкошовні майстер - класи місцевих майстринь:
з бісероплетіння,
писанкарства,
витинанки,
декупажу,
мотанки,
вишивки бісером,
вишивки нитками хрестиком,
техніки оригамі,
виготовлення прикрас із фетру,
азів живопису.

Не баріться, відкладіть усі справи і приходьте до музею.Фотозона в с. Сестринівка.

Ніч в музеї з ліхтарями.


Під час ескурсіїї.


Фотозона в музеї .  "Частина" світлин Міли Мхеідзе в музеї історії   міста Козятин.

                                                      


                                             
8 травня о 12.00 в музеї історії міста Козятин відбудеться відкриття виставки фотографій козятинчанки Міли Мхеідзе "Частина". Запрошуємо долучитися до заходу та отримати масу задоволення , познайомитися з високопрофесійними світлинами і неперевершеною творчою особистістю фотохудожницею - землячкою. Чекаємо на Вас, любі друзі.
Міла Мхеідзе
Фотохудожник
«Частина» -  під такою назвою представила свої авторські фотороботи  вже вдруге в Музеї історії міста Козятин наша землячка,  за освітою - медична сестра, а за покликом душі дизайнер і фотохудожник.
Народилася Міла 6 травня 1976 року, зростала в родині залізничників разом з братом Сергієм. Саме він    привив  дівчині  захоплення фотографією ще з тих часів, коли   фотографували на плівку, а вночі разом обробляли, проявляли в пристосованій домашній лабораторії і  дивувалися результатам  творчого процесу. Крім фото, займалася  образотворчим мистецтвом. В старших класах отримали  початкову освіту художника - оформлювача при учбовому  практичному комбінаті, котрий надавав можливість випускникам здобути початкову професійну освіту. Після закінчення місцевої  школи №2, вступила до Бердичівського медичного училища. 10 років опікувалася здоров’ям діточок, працюючи патронажною медичною сестрою.  Незабаром перепрофілювалася і стала займатися дизайном зовнішньої реклами. Займалася фото сервісом. З 2009 р. продовжила творчу діяльність і захоплення улюбленою справою при фотостудії « Мальва» на посаді адміністратора і помічника фотографа. З вдячністю згадує фотографа Олексія Панасюка, котрий навчив бачити світ  під іншим кутом зору . Після декретної відпустки знову займається улюбленою справою – фотографією. Виховує двох синів  Давіда та Арсена. Бере регулярно  участь у міських виставках. Бере регулярно  участь у міських виставках. Ось і сьогодні представила свою творчість.
                             Приємного перегляду світлин

                                                           До Великодня.

5 квітня  об 11.00 в музеї історії міста Козятин відбудеться відкриття виставки   робіт  майстра - різьбяра  Миколи Шкрабія та  писанкарки Оксани Сесмій "Великодній дивосвіт". Щиро дякуємо начальнику районного відділу культури Володимиру Валентиновичу Воронову та  директору ЗОШ №2 Євгенії Станіславівні Кудрявець за можливість доставити габаритні  макети церков до музею . Особлива   подяка учням   10-"Б" класу :
 Олександру Кубайчуку , Володимиру Процюку, Кирилу  Куденьчуку,  Володимиру Артемчуку. Запрошуємо бажаючих  відвідати музей. Виставка триватиме впродовж місяця. 21 грудня о 12.00 в Музеї історії міста Козятин відбудеться відкриття виставки плетених робіт ювілярки Надії Велічко "Мереживно - казкове диво". Запрошуємо дорогих земляків та гостей міста напередодні різдвяних свят створити відповідний настрій , долучитися до прекрасного . Придбайте авторські сувеніри під ялинку для близьких і рідних людей. Ласкаво просимо! З наступаючими різдвяними та новорічними святами!


До Дня художника.
                   
В Музеї історії міста Козятин 10 жовтня о 12.год. з нагоди Дня художника відкривається виставка живопису
" Творчість недоспаних ночей" козятинчанина Володимира Мазуркевича. . Дипломований художник- дизайнер автор полотен представляє до вашої уваги 10 картин, серед яких милі серцю українські зимові та літні краєвиди , натюрморт з польових квітів та улюблений, як для більшості молодих людей ,тваринний світ. Чекаємо на гостей , відвідувачів, котрі після перегляду творів митця мають можливість зробити індивідуальне замовлення улюбленої тематики. Ласкаво просимо . Виставка триватиме до кінця місяця.


До 70-и річчя від Дня народження  
члена Національної Спілки журналістів,  педагога, поета, публіциста,  перекладача, науковця, краєзнавця, громадського діяча,  непересічної, інтелігентної людини, взірцевого, багатодітного батька і чудового чоловіка.


        Богдана Ярославовича Сиваківського                  
  Народився ювіляр  12 вересня 1947 р. в с. Пиківець Козятинського р-ну. Від свого батька Ярослава Петровича Сиваківського він успадкував любов до поезії та творчості. З дитинства мав нахил до літератури та математики. Навчаючись у дев’ятому класі , родина переїхала жити до Козятина, де Богдан Ярославович закінчив середню школу №1. Вищу освіту здобував на фізико-математичному факультеті Вінницького педінституту, пізніше закінчив аспірантуру при Київському педінституті ім. Горького. 
Працював учителем в школах Козятинщини. Подальшу викладацьку практику продовжив у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського. Працював головним редактором «Вісника Української Всесвітньої Координаційної Ради».
Творчість Богдана Ярославовича і світобачення нерозривно пов’язані з «відлигою» 60-х років. Ще учнем він переймався ідеями визвольного руху та національного відродження. І хоча брежнєвська задуха змусила до внутрішньої еміграції, вогонь надії не згасав. Богдана Сиваківського тривожить доля нинішнього й майбутніх поколінь, він замислюється над тим, куди поведуть їх «круті шляхи від хати», ностальгія за молодістю, за друзями, яких розвели дороги, за виплеканим у дитинстві світом тепла і родинного затишку пронизують цикл поезій «Переддень Вічності». В 1968 році опублікував перші вірші в місцевій газеті «Жовтневі зорі». Поетична творчість – це завжди продовження традицій. Поетичний світ Б. Сиваківського формувався під впливом Євгена Плужника, Василя Стуса. Адже поет тяжіє до інтелектуальної і водночас народної поетики, насиченої громадянськими мотивами.
Перша збірка віршів «Народження добра» побачила світ в 1991 році, згодом друга і остання на сьогодні збірка поезій «Мій час» (2003 р.). В доробку поета є значні публіцистичні і наукові напрацювання. Є автором багатьох публікацій та дописувач низки часописів. Разом з дружиною Поліною Володимирівною виховали чотирьох дітей. Найстарші - син Петро та дочка Марія, наймолодші – Зоя та Мирослава. А доля подарувала поету п’ятеро онуків.
 При  формуванні музейної колекції  допомагав разом з родиною музею у перекладі краєзнавчих, історичних матеріалів із польських джерел.

Член Національної Спілки журналістів України, Лауреат Міжнародного конкурсу документальної прози (2001, Варшава), редактор «Вісника Української Всесвітньої Координаційної Ради (УВКР), інформаційного видання світового українства.
                                                           
  Джерело: Сайт Козятинської  центральної районної бібіліотеки :http://koziatyn-crb.vn.sch.in.ua/resursi/virtualjni_vistavki/tvorchistj_u_spadok_do_65-richchya_z_dnya_narodzhennya_b_ya_sivakivsjkogo/
19 вересня з нагоди Дня незалежності  та Всесвітнього Дня фотографії в музеї о 12.00 відкриється виставка  уродженця Козятина, сьогодні киянина  -Максима Кудимця "Фотопогляд на сучасну Україну". Запрошуємо до зустрічі з автором світлин.                     "У рідному краї - і серце співає!""У рідному краї - і серце співає!"під такою назвою в Музеї історії міста Козятин відкривається напередодні Дня міста 14 липня о 12 .00  виставка живописних полотен художника з Бердичева Олександра Войтка.  Відвідавши виставку , ви зануритеся в далеке і не зовсім ,  минуле нашої мальовничої України, пригадаєте побут і  чарівні, недоторкані  пейзажі  нашої рідної сторони. Деякі полотна вам нагадають дитинство, бабусину  глиняну хатинку з мальвами у дворі, перші побачення  у чарівному весняному садочку на батьківщині своїх предків. Деякі живописні полотна можна придбати. Таким чином ви   зможете  художнику допомогти подолати важку хворобу. Можна переслати кошти на картку "Приватбанку" № 5168755632500993.   Завітайте до музею. Виставка функціонуватиме до 4 серпня. Будемо раді  усім, хто не байдужий до краси...

4 липня о 12 годині дня  в музеї історії міста  Козятина відбудеться презентація  нової, 7-ої збірки віршів "Мамина хустка"  Петра Зарицького,  жителя Козятина, члена Національних спілок журналістів та письменників України, лауреата літературних премій ім. Миколи Трублаїні, "Кришталева вишня", ім. Михайла Коцюбинського, журналістської премії "Золоте перо", нагородженого ""Золотою медаллю української журналістики", заступника редактора  газети "Вісник Козятинщини". Запрошуємо усіх прихильників творчості поета та публіциста, любителів римованого слова  та просто жителів і гостей міста залізничників познайомитися в музеї з новонародженою книгою та поспілкуватися з автором , майстром золотого пера.

Немає коментарів: