четвер, 14 жовтня 2010 р.

"Діти немов квіти"-презентовано нову виставку.

13жовтня в стінах Музею історії міста презентовано персональну виставку робіт з живопису та техніки батік "Діти немов квіти", уродженки м. Козятина Оксани Сушко.На ній представлено понад 30 робіт за фахом  вчительки молодших класів, серед яких портретна галерея дитячих обличь , коханих  шістьох племінників з Одеси, ряд натюрмортів та безліч улюблених маминих  квітів- троянд , соняшників, лілей, маку, айстр..Більшість  робіт виконані лише за один місяць серпень під час відпочинку в  рідному місті. Творчою натхненницею Оксани була люба матуся Валентина Василівна Байбуз, котра виховала трьох дітей та сімох внуків.В минулому викладач музики, завзята театралка та співачка з дзвінким та гарним оперним голосом.Авторка даної виставки виховувалась  разом з братом та сестрою в  атмосфері любові до прекрасного і тому з самого дитинства, можна сказати, ще з  дитячого садочка тягнулася до олівця, щоб  відтворити навколишній , чарівний світ на папері. Її роботи завжди привертали увагу журі на різноманітних конкурсах і в школі, і в інститутах- спочатку у Вінницькому пиедагогічному ім. М. Коцюбинського , а пізніше в Південно-українському педагогічному університеті ім. К.Л.Ушинського в Одесі, де  отримала диплом за спеціальністю живопис та декоративно-прикладне мистецтво,  методика художнього навчання.Працювала у дитячому садочку в м. Одесі і  допомагала виховувати сестрі Галині - матері Героїні  , шістьох діточок. Близько року працювала в оздоровчому таборі"Тарара" на Кубі. Сьогодні мешкає у Києві.
З вітальними словами під час презентації виставки звернулася   начальник відділу культури  та туризму Козятинської міської ради Світлана Рибінська, директор музичної школи Наталія Бригадир,  бувший класний керівник дівчини Галина Рибак, мати відомої художниці , члена спілки художників ЮНЕСКО т,  московської актриси та режисера Тетяни  Стрельбіцької - Ніна Стрельбіцька, котра тривалий час підтримує дружні стосунки з родиною..,завітавші на презентацію місцеві художники Володимир Томашевський,  Микола Рибак та викладач художнього класу Інга Загайкевич..Викладач класу скрипки Козятинської музичної школи, бувша учениця  та колега мами художниці- Світлана Чайка виконала  на професійному рівні чудовий і улюблений її  твір "Адажио".

Оксана Сушко з художниками Миколою Рибаком , Володимиром Томашевським,начальником культури міста Світланою Рибінською....

Немає коментарів: